Get Adobe Flash player

Сігнаєвська Ірина Василівна

 методист – психолог

 

Народилась у м. Золотоноша, Черкаської області. Закінчила Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського та Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.
В дитинстві захоплювалась танцями та закінчила музичну школу по класу бандури.
Завжди мріяла бути педагогом, ще з дитинства. Отримала гарний педагогічний досвід, допомагаючи мамі виховувати двох менших братів. Крім того, зростала у сім’ї педагогів. Тому моєму вибору професії ніхто особливо не здивувався.
Я завжди розуміла, що кожна дитина -  індивідуум. Тому до кожної окремої дитини, як і до кожної сім’ї обов’язково потрібно знаходити окремий підхід. Адже кожній сім’ї свої традиції та підходи до виховання дитини, але наш центр створений для того, щоб навчити корегувати правильну поведінку батьків з дітьми.
Виховання дітей – це досить відповідальна і серйозна робота. Але не можуть виховувати дитину лише батьки чи лише вихователі. Тому Батьки і вихователі повинні співпрацювати, спілкуватися і розуміти, що діти – найцінніший дар в житті.
Тому хочу побажати батькам більше творчості у підході до виховання своїх дітей, а колегам наснаги, успіхів в роботі, терпіння і творчих злетів.

__________________________________________________________________________________________

  

Ми у соц. мережах