Get Adobe Flash player
Стаття в газеті "Вісті Приірпіння" №24, 26.03.2012

В здоровому - тілі здоровий дух

«У нашому темпі життя це неможливо», - говорять скептики. Це лише слова, їх треба знати як прислів’я. Але на кожному Дні народження, вітаючи іменинника, ми бажаємо здоров’я. То в чому парадокс? Слова без дій залишаються лише словами. Але ж здоров’я не купити, не задобрити дорогоцінними подарунками. Здоров’я – це даність від природи, від батьків, яку ми можемо підтримувати або навпаки…

Стаття в газеті "Вісті Приірпіння" №23, 05.03.2012

ВІТАЄМО ВСІХ ЖІНОК ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

Любі матусі, чарівні і ніжні!

Ви, наче сонце для Ваших малят.

Ваші долоні, як квіточки вишні. 

Світ відкривають для янголят.

Стаття в газеті "Вісті Приірпіння" №22, 18.02.2012

Слово до слова - складеться мова

У списку кількох дитячих лікарів є графа «логопед». До цього спеціаліста батьки звертаються не частіше ніж виникає необхідність або й тільки перед оформленням медичної картки при вступі до школи. Але робота логопеда вкрай важлива, адже саме він допомагає виявити та виправити «фефекти» мови. 

Стаття в газеті "Вісті Приірпіння" №21, 21.01.2012

  Беремо курс на інтенсивний розвиток


  В родині з’явилась дитина – маленьке щастя мами і тата. Перша посмішка, перші звуки, перші кроки стають важливими сходинками першого року життя малюка. Кожен день готує нові випробування і, безумовно, нові досягнення. Мама почувається найщасливішою у світі, спостерігаючи більш вправні рухи маленького сонечка. А тато пишається першими кроками дитини...

Стаття в газеті "Вісті Приірпіння" №19, 10.12.2011

Новий рік для дитини

(поради батькам)


Кожне свято для дитини – справжнє диво. А Новий рік зі своєю незвичайною, загадковою атмосферою взагалі ні з чим не порівняти. Можна зрозуміти батьків, які мріють зробити цю ніч для своєї малечі незабутньою. І щоб їм допомогти, пропонуємо декілька порад від дитячого центру «АБВГДейка».

Стаття в газеті "Вісті Приірпіння" №18, 26.11.2011

«Знання іноземної мови – бажане»

Все частіше, шукаючи роботу, ми стикаємося з такою фразою. І вже нікого не треба переконувати у доцільності вивчення іноземних мов. Але в якому віці і за якими методиками це краще робити – однозначної відповіді немає. Про можливості мовної підготовки в дитячому розвиваючому центрі «АБВГДейка» ми попросили розповісти викладача англійської мови Ольгу Карпочкіну, вчителя в четвертому поколінні, матір двох дітей, фаната своєї справи.

Стаття в газеті "Вісті Приірпіння" №17, 12.11.2011

Хочете побачити радісні очі Вашої дитини ? 

Сюди вони приносять свої радощі та печалі.Тут вони можуть відпочити від складного і часом надокучливого великого світу.Тут - свій світ. Це одночасно і казка, і побудова моделі майбутнього життя.

Стаття в газеті "Вісті Приірпіння" №14, 24.09.2011

Готуймося до успіху змалечку…

В Ірпені відкрився центр раннього розвитку дітей.

Останнім часом в нашому регіоні спостерігається тенденція до збільшення народжуваності. Сама по собі тенденція – позитивна, але Приірпіння поки що не готове до бебі-буму.

Ми у соц. мережах